0 produktów

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt

STYROLINE

PIOTR WAROWNY

08-500 Ryki,ul.Poniatowskiego 39       

tel:603-383-320,883-939-937

tel/fax: 81 865 15 13

kontakt@styroline.pl

PRODUKCJA

08-500 Leopoldów

ul.Ks.Drozdowskiego 27


  • Marta Janiak

    Sztukateria styroline
    +48 603-383-320
    kontakt@styroline.pl

Wysyłka i płatności

Przed zakupem prosimy o potwierdzenie dostępności towaru pod numerem telefonu:

+48 883 939 937, +48 603 383 320.


Płatność na konto bankowe nr: 82 1020 3219 0000 9802 0116 7998Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów.

Minimalny koszt przesyłki to 50 zł

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

Niezależnie od stanu przesyłki w momencie jej doręczenia należy wraz z kurierem sprawdzić jej zawartość zaraz po podpisaniu odbioru. Ewentualne uszkodzenie towaru mogące powstać podczas transportu musi zostać stwierdzone jeszcze przed odjazdem kuriera i zostać udokumentowane protokołem szkody spisanym wraz z kurierem. Należycie spisany protokół szkody musi zawierać szczegółowe informacje o uszkodzeniu przesyłki, datę i czytelny podpis kuriera. Niezwykle istotne jest spisanie protokołu gdyż brak informacji o uszkodzeniu opakowania może uniemożliwić pozytywne załatwienie reklamacji. Jeżeli kurier nie zgadza się na umieszczenie informacji o uszkodzeniu opakowania, na protokole należy taką informację umieścić oraz czytelnie podpisać.

Wysyłki paletowe nie wysyłamy w opcji \"płatność przy odbiorze\", lecz tylko po wcześniejszej przedpłacie za zakupiony towar.

 Koszt wysyłki uzależniony jest od łącznej wagi zamówienia!

 

Rodzaje przesyłek:


1. Kurier  -płatnosc przelewem 100% wartość zamówienia


2. Do ustalenia - jeżeli w koszyku znajdują się towary o niestandardowych gabarytach* należy wybrać ten rodzaj wysyłki. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia kosztu dostawy.

3.Dostawa gratis na terenie Ryk przy zakupach powyżej 200zł

4.Dostawa gratis w obrębie 30km przy zakupach powyzej 2000zlDOSTAWY

 

1. Dostawy towarów realizowane są na terenie całego kraju..

2. Dostawy realizuje sklep www.styroline.pl za pomocą firmy kurierskiej na adres zamieszczony w formularzu zamówienia, w uzgodnionym terminie.

3.Termin dostawy określa firma kurierska

3. Transport na terenie Ryk przy zakupie powyżej 200zł gratis.

4. Zamówienia paletowe- transport do uzgodnienia.

5. Koszty dostawy pokrywa kupujący., według cen określonych w cenniku transportu. Zmiana warunków dostawy, polegająca na zmianie miejsca lub terminu dostawy, z którą wiążą się dodatkowe koszty, obciąża konsumenta. W przypadku towarów o niestandardowych wymiarach koszt transportu będzie ustalany indywidualnie.

6. Faktura VAT zostanie dostarczona wraz z dostawą lub wysłoana zostanie do konsumenta  w terminie do 7 dni od dnia realizacji dostawy.

7.Termin dostawy ustalany jest z konsumentem. Konsument zobowiązany jest do odbioru towaru w określonym miejscu i czasie. Odbiór będzie dokonywany osobiście bądź przez upoważnioną osobę.

8. Odbiór przesyłki osoba upoważniona potwierdza na liście przewozowym lub dokumencie WZ. Z tą chwilą na konsumenta przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z jego posiadaniem i użytkowaniem, w szczególności ryzyko utraty lub szkodzenia.

9.Odbierając towar konsument jest bezwzględnie zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń oraz czy jej zawartość, ilość i jakość jest zgodna z zamówieniem. W przypadku wystąpienia uszkodzeń lub niezgodności z zamówieniem konsument zobowiązany jest do spisania w obecności kuriera protokołu szkody.

10. Rozładunku towaru konsument dokonuje we własnym zakresie.

11. W razie nieobecności osoby upoważnionej pod wskazanym adresem kurier pozostawia awizo z informacją o braku możliwości dostarczenia przesyłki. Konsument obowiązany jest niezwłocznie skontaktować się z sklep www.styroline.pl bądź firmą kurierską. Koszty ponownej dostawy ponosi konsument.

12.Możliwy jest odbiór osobisty towaru.