0 produktów

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt

STYROLINE

PIOTR WAROWNY

08-500 Ryki,ul.Poniatowskiego 39       

tel:603-383-320,883-939-937

tel/fax: 81 865 15 13

kontakt@styroline.pl  JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

  Zmierz dokładnie powierzchnię montażu,wybierz odpowiedni dla siebie wzór,zdecyduj jaką szerokość i wysokość mają mieć listwy.

  Złóż zamówienie mailem (Kontakt)

  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

  Jeżeli w naszej ofercie nie ma dla ciebie wzoru,przyślij nam go na maila.  ZAMÓWIENIA

   

   1. Zamówienia mogą być składane przez całą dobę, w dowolnym dniu roku, poprzez wypełnienie formularza zamówienia i przesłanie go e-mailem. Każde zamówienie określa w szczególności asortyment, ilość, cenę, oczekiwany termin i miejsce dostawy, dane teleadresowe  i formalne konsumenta.

   2. W terminie do 24 godzin od złożenia zamówienia może nastąpić jego weryfikacja dokonana telefonicznie, faksem bądź przez odpowiedź zwrotną na e-mail, obejmująca ustalenie:

  a /miejsca i terminu dostawy;

  b/ warunków i kosztów transportu;

  c/ danych koniecznych do wystawienia niezbędnych dokumentów;

  d/ okoliczności, które uniemożliwiają realizację zamówienia;

  e/ danych kontaktowych.

  Do okresu tego nie wlicza się sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Niemożność kontaktu z konsumentem anuluje zamówienie.

   3. Zamówienie złożone przez konsumenta traktowane jest jako oferta zawarcia umowy kupna-sprzedaży.

   4. Warunkiem rozpoczęcia realizacji zamówienia, jest dokonanie przez konsumenta przedpłaty w wysokości 100% wartości zamówionego towaru  przelewem na rachunek bankowy.

  5.Sklep www.styroline.pl dopuszcza również odbiór osobisty..

  6.Czas realizacji zamówienia obejmuje okres pomiędzy dokonaniem przedpłaty lub pobrania przez konsumenta, a momentem wysłania przesyłki, przy czym uwzględnia się tylko dni robocze. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu. W razie braku danego produktu konsument zostanie bezzwłocznie uprzedzony o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia. W takiej sytuacji konsument podejmuje decyzję, co do dalszego toku postępowania.

  7. Sklep www.styroline.pl zastrzega sobie możliwość nie przyjęcia zamówienia do realizacji w razie nie ustalenia warunków, o których mowa w ustępie 2 lub z innej ważnej przyczyny.

  8. W przypadku jakichkolwiek opóznień w realizacji zamówienia, klient zostanie niezwłocznie poinformowany.